Мушка репрезентација Русије у биатлону победила у штафетној трци светског купа у Сочију

Мушка репрезентација Русије у биатлону (у саставу Александар Логинов, Дмитриј Малишко, Антон Шипуљин и Јевгениј Устјугов) заузела је прво место у штафетној трци на 4x7,5 km у етапном такмичењу светског купа у Сочију. Репрезентација Русије је завршила трку у времену од 1 сат 9 минута, 50,8 секунди, искористивши додатних 6 патрона и прошавши један казнени круг. Друго место заузела је репрезентација Немачке (+38 секунди 3 стотинке, 10 додатних патрона), а треће репрезентација Чешке (+42 секунде 9 стотинки, 13 патрона).

Захваљујући данашњој победи, мушка репрезентација Русије у биатлону освојила је мали кристални глобус у такмичењу штафета. После шест трка руска репрезентација је имала 305 бодова. Друго место заузела је репрезентација Норвешке (302 бода), а треће репрезентација Француске (296 бодова).