Навијачи изабрали најбољи гол на Купу конфедерација

За гол Фабијана, који је дао у 89. минуту снажним ударцем из даљине, гласало је 55% испитаника.

Гол фудбалера репрезентације Мексика Марка Фабијана на полуфиналној утакмици Купа конфедерација 2017. године против екипе Немачке (1:4) проглашен је за најбољи на турниру. То је објавила прес-служба Фифе.

За гол Фабијана, који је дао у 89. минуту снажним ударцем из даљине, гласало је 55% испитаника, преноси портал newsru.com.

Друго место је заузео гол Мексиканца Раула Хименеса који је затресао мрежу Новог Зеланда (2:1), док су треће место навијачи доделили Португалцу Рикарду Куарежми.

Куп конфедерација одржан је од 17. јуна до 2. јула у Москви, Санкт Петербургу, Казању и Сочију. У финалу је репрезентација Немачке победила екипу Чилеа резултатом 1:0.

Свако, па и делимично копирање материјала Russia Beyond без писмене дозволе и линка на оригинални текст објављен на веб-сајту Russia Beyond третира се као грубо кршење закона о ауторским правима Руске Федерације. Russia Beyond и медијски холдинг RT задржавају право реаговања на сличне противправне радње и покретања судског поступка.